ایستاده بود ایران جمعیت زندگی سلامت

ایستاده بود: ایران جمعیت زندگی سلامت اسلامی انقلاب ایرانی سلامتی بهداشتی ایرانیان امید به زندگی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قالیباف با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد

یک نماینده سابق مجلس ششم گفت: قالیباف خارج از حیطه اخلاق عمل کرد، او با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد.

قالیباف با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد

قالیباف با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می دهد

عبارات مهم : سیاسی

یک نماینده سابق مجلس ششم گفت: قالیباف خارج از حیطه اخلاق عمل کرد، او با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می دهد.

احمد شیرزاد در گفت وگو با ایلنا، راجع به روند برگزاری مناظره های انتخاباتی و واکنش‌ها نامزدها با بیان اینکه صدا و سیما سازکار و مناسبی جهت این مناظرات در نظر گرفته است گفت: کاندیداها حرف های زیادی جهت گفتن دارند و می خواهند برنامه های خودشان را بگویند و یا به طرف برابر انتقاد کنند. غیر از این هم باشد معنی مسابقه انتخاباتی نمی دهد ولی با روشی که صدا و سیما در نظر گرفته است امکان پذیر نیست.

قالیباف با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد

او ادامه داد: ظرفی که صداوسیما ایجاد کرده اصلا درست نیست. سه ساعت وقت جهت مناظرات قرارداده که آنها را به قطعات خیلی کوچک تقسیم کرده هست. آن هم در شرایطی که سوالات را کاملاً مبحث دار و یک سویه مطرح می کنند که خودش یک گزاره کامل است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: مثلاً در این گزاره ها بعضی از نظرات مسئولان نظام مطرح می شود که کاندیداها نمی توانند از موضع خود در این باره صحبت کنند.این کار غیرخبری و غیر حرفه ای است که با توقعات مردم سازگاری ندارد

یک نماینده سابق مجلس ششم گفت: قالیباف خارج از حیطه اخلاق عمل کرد، او با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد.

این فعال سیاسی عنوان کرد: مناظره دوم را می توان به دو دسته تقسیم کرد ساعت اول خیلی طوفانی بود و طرف های برابر تلاش می کردند با حمله و ضدحمله تیرهای خلاص خودشان را شلیک کنند ولی در بخش دوم مشاهده کردیم که کاندیداها حرفی جهت گفتن نداشتند.

او خاطرنشان کرد: این که فقط بگوییم عده ای بیایند و دولت را نقد کنند و یا دولت حرف های یک سویه بزند مناظره انتخاباتی نیست. هر دو طرف حق دارند؛ دولت سرکار می تواند به اتفاقاتی که در گذشته رخ داده اعتراض کند و طرف برابر هم می تواند دولت فعلی و چالش های پیش رو را به نقد بکشد. مردم ما انتظار دارند مباحث را بشنوند و ببینند که نیاز جامعه چیست.

او تصریح کرد: مثلاً کسانی مخالف سرمایه گذاری خارجی هستند و یا موافقند و یا عده ای معتقدند که با شرایط موجود می توان ۵ میلیون شغل ایجاد کرد چالشی که مردم دوست دارند بشنوند و ببینند. مناظره جای مباحث سیاسی و اقتصادی است.

قالیباف با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد

این نماینده اسبق مجلس بااشاره به واکنش‌ها نامزدهای انتخاباتی در مناظره دوم اظهار داشت: شاید به همین خاطر بود که ما در مناظره دوم مشاهده کردیم بعضی از کاندیداها جهت اینکه نظر های خود را مطرح کنند از پاسخ به سوالی که از آنها پرسیده می شد طفره می رفتند.

او با اشاره به واکنش‌ها قالیباف در مناظره گفت: قالیباف خارج از حیطه اخلاق عمل کرد، شدت عطش او جهت رسیدن به صندلی ریاست جمهوری کار دستش خواهد داد. در همان دقایق اولیه مشاهده کردیم او در پاسخ به سوالی راجع به آموزش و پرورش راجع به پرونده ای صحبت کرد که متهم او تبرئه و پرونده بسته شده است است و این به شدت ناشی گری است.

یک نماینده سابق مجلس ششم گفت: قالیباف خارج از حیطه اخلاق عمل کرد، او با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: طبیعی است که این حمله با ضد حمله پاسخ داده شد. آقای قالیباف باید بداند این رفتارهای غیرحرفه ای جهت او گران تمام می شود. اصولگرایان که روزی از احمدی نژاد حمایت می کردند با مشاهده رفتارش چتر حمایتی خود را از سر او برداشتند، طبیعتاً با ادامه پیداکردن رفتارهای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اصولگرایان دیگر از او حمایت نخواهند کرد.

شیرزاد تاکید کرد: این که شخصی نشان دهد جهت رسیدن به صندلی ریاست جمهوری به هر روشی دست می زند می تواند علامت خطر باشد.

قالیباف با ادامه رفتارهایش حمایت اصولگرایان را هم از دست می‌دهد

نماینده اسبق مجلس گفت: تعجب می کنم که قالیباف آیا یک دفعه این گونه شد. در مجلس ششم او رابطه خوبی با دولت اصلاحات داشت ولی به نظر می رسد به جای اینکه او بر شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تاثیر بگذارد، شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بر او تاثیر گذاشته است.

این استاد دانشگاه راجع به سید ابراهیم رئیسی دیگر نامزد انتخاباتی اظهار داشت: در مورد آقای رئیسی باید گفت او واکنش‌ها محتاطانه تری داشت. او در سطح کلان برنامه های خود را مطرح کرد که این می تواند یکی از اشتباهات بزرگ وی باشد. رئیسی اگر می خواهد در انتخابات موفق باشد باید از سطح کلان به سطح خرد برسد. ببیند که در شهرستان ها چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

واژه های کلیدی: سیاسی | مشاهده | قالیباف | اصولگرایان | نامزدهای انتخاباتی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs