ایستاده بود ایران جمعیت زندگی سلامت

ایستاده بود: ایران جمعیت زندگی سلامت اسلامی انقلاب ایرانی سلامتی بهداشتی ایرانیان امید به زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوئل منصوریان و گل محمدی جهت فرار از بحران زودرس

در دومین روز از هفته سوم لیگ برتر فوتبال، پنج بازی در شهرهای تهران، آبادان، اصفهان و مشهد برگزار خواهد شد. 

دوئل منصوریان و گل محمدی جهت فرار از بحران زودرس

دوئل منصوریان و گل محمدی جهت فرار از بحران زودرس

عبارات مهم : آبادان

در دومین روز از هفته سوم لیگ برتر فوتبال، پنج بازی در شهرهای تهران، آبادان، اصفهان و مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه بازی های هفته سوم لیگ برتر فوتبال، فردا(جمعه) پنج دیدار برگزار خواهد شد که در مهمترین آن ها، استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان تراکتورسازی تبریز هست. شاگردان علی منصوریان بعد از دو هفته نتوانسته اند انتظارات هواداران را برآورده کنند و با باخت برابر صنعت نفت آبادان و تساوی برابر استقلال خوزستان در رده یازدهم قرار دارند.

دوئل منصوریان و گل محمدی جهت فرار از بحران زودرس

در مجموع ۹ بازی برگزار شده است میان استقلال و تراکتورسازی، سهم تراکتور شش برد و سهم استقلال دو برد بوده است و یک بازی هم با تساوی به آخر رسیده هست. آخرین مصاف دو تیم در حالی با پیروزی دو بر یک تبریزی ها به آخر رسیده است که اوضاع تیم ها در جدول رده بندی متفاوت تر از لیگ هفدهم بود. تراکتورسازی در فصل جاری بدون امتیاز جزو قعرنشین های لیگ محسوب می شود و شاگردان منصوریان به دنبال این هستند تا با استفاده از ضعف دفاعی حریف، به نخستین برد خانگی خود دست یابند. این دیدار از ساعت 20:45 جمعه در ورزشگاه آزادی شروع خواهد شد.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس هفته سوم، شاگردان زلاتکو کرانچار در سپاهان اصفهان از پارس جنوبی جم میزبانی می کنند. طلایی پوشان سپاهان بعد از شکست غیرمنتظره چهار بر صفر برابر پدیده مشهد درهفته دوم به شوک فرو رفته و از سوی هواداران تحت فشار هستند. یکی از دلایل مهم شکست سنگین این تیم برابر پدیده، نبود لی اولیویرا دروازه بان برزیلی سپاهان عنوان شده است و حضور این دروازه بان به علت مصدومیت برابر پارس جنوبی نیز در هاله ای از ابهام است.

در دومین روز از هفته سوم لیگ برتر فوتبال، پنج بازی در شهرهای تهران، آبادان، اصفهان و مشهد برگزار خواهد شد. 

با این حال اصفهانی ها چه اولیویرا را داشته باشند چه نداشته باشند، جهت کسب نخستین پیروزی خانگی خود کار راحتی در نقش دنیا ندارند. پارس جنوبی جم با دو پیروزی خود در ابتدای لیگ، جهت رقبا خط و نشان کشیده و با وجود اینکه تازه لیگ برتری شده، رویاهای بزرگی را در سر می پروراند. آن های به دنبال این هستند تا با پیروزی برابر سپاهان به صدرنشینی خود استمرار ببخشند و در طرف برابر هم شاگردان کرانچار می خواهند نشان دهند نتیجه دو هفته ابتدایی، اتفاقی بیش نبوده هست. این دیدار نیز از ساعت 20:30 در ورزشگاه نقش دنیا اصفهان شروع خواهد شد.

مصاف صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد نیز می تواند یکی دیگر از بازی های جالب هفته باشد. شاگردان فراز کمالوند بعد از شکست هفته پیش برابر سایپا باید رو در روی تیمی قرار بگیرند که از جدال با سپاهان، سربلند خارج شده است و از روحیه بالایی برخوردار هست. پدیده در این بازی از محمد خانزاده بازیکن گلزن خود استفاده نخواهد کرد آیا که او بعد از درگیری لفظی با مربی تیم هنگام تعویض، در اختیار کمیته انضباطی کلوب قرار گرفته هست. کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال اعلام کرده به علت گرمای هوای شهر آبادان بازی دو تیم صنعت نفت آبادان و پدیده خراسان به جای ساعت 20:30 در ساعت 21 فردا(جمعه) در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می شود.

در سایر دیدارها نیز پیکان پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران از ساعت 20:30 میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود. اسماعیل شریفات بازیکن ذوب آهن از سوی کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال، تنها بازیکن محروم هفته سوم لیگ برتر نام گرفته هست. سیاه جامگان هم در نخستین بازی جمعه از ساعت 18:50 به مصاف فولاد خوزستان می رود. این دیدار در ورزشگاه ثامن برگزار خواهد شد.

دوئل منصوریان و گل محمدی جهت فرار از بحران زودرس

واژه های کلیدی: آبادان | سپاهان | آبادان | پیروزی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs